Telefonisch reserveren ook mogelijk.
Bel 070 - 7101414
(ma t/m vrij: 10.00 - 18.00 uur)
Vakantie24.nl is aangesloten bij SGR
Printen

Hongarije, Velencemeer, DUNA

Panorama Residence Duna max 6 pers

Productcode: V24HUAPT001

In het kort:
  • Prachtig park met ruim opgezette vakantiewoningen en alle luxe
  • Kind vriendelijk en prijsvriendelijk bestemming
  • Topvakantiewoningen voor een topprijs kortingen in hoogseizoen
  • Circa 11 uur rijden van Nederland
  • Hongarije waar het leven nog betaalbaar is en geniet van de heerlijk vakantie
Locatie:
Het eerste luxe, heel het jaar open vakantiepark en apart-hotel Panorama Residence Duna is gelegen in een adembenemend pitoresk dorpje, Dunaszentmiklós dichtbij de historische kleine stad van Tata en de omgeving in de provincie van Komárom-Esztergom.
Voor de gene die kiezen voor rust en stilte is dit de mooiste plek op aarde. Voor de zakelijke reizigers is deze locatie ideaal, komend van de snelweg M1, het is halverwege tussen Boedapest en de Oostenrijkse grens, van beide richtingen ongeveer één uur rijden. Tata bezit talrijke goede restaurants en ontmoetingsplaatsen. De liefhebbers van de golfsport kunnen zich goed vermaken op de 18 holes golfbaan, die maar op 8 km afstand van het park te vinden is. In de direcrte omgeving kunt u volop genieten van goede kwaliteitswijnen. U zult zeker versteld staan van de variëteit aan natuur, cultuur en gastronomie.

Op het park vindt u de receptie, speeltuin, openlucht zwembad (200 m²) met glijbaan, kinderbad, tennisbaan (te huur) tafeltennis, fiets- en mountainbikeverhuur, parkeerplaatsen en bewaking.
Het landschap geeft het park een uniek uiterlijk. De woningen zijn dan ook tegen een berghelling gesitueerd.
Het hoofdgebouw bied U o.a. een subtropisch zwembad,een hoogwaardig Welness gedeelte met 3 verschillende sauna’s,zoutgrot,massageruimte,warme voetmassagebad,relaxruimte,zonnebank,poolbar,bar,lounge,restaurant met 3 terrassen,fitnessruimte,kinderspeelruimte,winkel en een grote proffesionele conferentieruimte.

Voor de kinderen:
Voor de kinderen staat er een animatieteam klaar. Zij organiseren gezellige en uitdagende activiteiten. In het zwembad zijn ook leuke attributen om mee te spelen. Als uw kinderen het naar de zin hebben, dan komt u toe aan uw welverdiende rust.

Uw verblijf:
De terraswoningen met een origineel Mediterraan tintje, zijn van alle gemakken voorzien en in een zeer luxe uitvoering. Een open keuken met inbouwapparatuur zoals een combimagnetron, koelkast, afwasautomaat, koffiezetapparaat en een vierpits gasfornuis met afzuigkap. Badkamer met bad, douche met kindvriendelijke kraan en toilet. Apart toilet.
Zeer groot zonneterras met tuinmeubilair en een fantastisch uitzicht over het dal. Elke terraswoning beschikt over een eigen parkeerplaats in een parkeergarage.

De oppervlakte van de 6-persoons appartementen is 118 m2. De indeling van de ruime en luxe appartementen is:
een ruime hal met garderobekast en toegang tot het tweede toilet,een badkamer met ligbad, aparte douchecabine, dubbele wastafel, föhn, scheerspiegel en toilet,een keuken met afzuigkap, kookplaat, magnetron, koelkast, afwasmachine en eettafel met zes stoelen,¦een woonkamer met bankstel, wandkast, televisie met PayTV-systeem en gratis wireless internet. drie slaapkamers met airco, inbouwkast, kluis en tweepersoonsbedden
een ruim terras met tuinmeubilair en parasol¦gratis parkeerplaats

Faciliteiten:
Kinderbad met glijbanen
Voetbalveld
Volleybalveld
Tennis

Bijzonderheden:
Aankomst en vertrek van maandag tot en met zaterdag, aankomst tussen 15.00 uur en 20.00 uur en vertrek tussen 08.00 uur en 10.00 uur.

Verplicht, ter plaatse te voldoen:
Eenmalige kosten ter plaatse te betalen per verblijf per woning (eindschoonmaak, energie, bij aankomst beddengoed en handdoeken)
100 euro

Toeristenbelasting vanaf 15 jaar en ouder ca 1,50 per persoon per dag
Borg van 100 euro contant ( wordt bij vertrek terug geven)
Toeristenbelasting tot 15 jr. gratis, vanaf 15 jaar € 1,30- p.p. per dag

Optioneel:
Huisdier 13 euro per dag ( op aanvraag)
Tegen meerprijs airco ca 4/6 euro per dag
Inclusief:
Kinderbed (tot 2 jaar)
Garage
Tv (Nederlandse zender te ontvangen)

Streek / regio informatie:
"Duna" is de Hongaarse naam voor de Donau, de rivier die Hongarije in tweeën deelt. Van het ongeveer 400km lange deel door Hongarije is het gedeelte in het heuvelachtige noorden het mooist. Een prachtig landschap! Zeker de moeite waard om hier uw vakantie te houden, zo kunt u fietsen, wandelen, vissen en/of gebruik maken van de watersportmogelijkheden.

Bij vakantie vieren hoort natuurlijk lekker eten en drinken. En omdat smaken verschillen heeft Panorama Residence Duna voor elk wat wils. Uiteraard moet u de echte 'pörkölt' proberen (=Hongaarse goulash). De pörkölt wordt in de zomer zomer buiten bereid op een open vuur. De begeleiding door Hongaarse livemuziek zorgt voor een onvergetelijke ervaring.

Boedapest en omgeving Boedapest heeft de bezoeker veel fraais te bieden. Voor de natuurliefhebbers de Buda-heuvels; voor de kinderen het circus, de dierentuin en het pretpark; voor de bacchanten de nodige bier- en wijnkelders; voor de liefhebber van stedelijk schoon de oude Romeinse nederzetting Aquinum of gewoon de vele gebouwen en mooie uitzichten

Een prachtig dorpje, met veel wijngaarden en natuurlijk ook wijnkelders is Duna. Een prachtige omgeving om vakantie te houden. zo kunt u volop wandelen, fietsen, vissen en watersport beoefenen. Maar ook de cultuurliefhebber kan zijn hart ophalen, rustieke boerderijen, historische kerken en musea. Voor kinderen is er veel te ontdekken pretpark op zo'n 20 min rijden en natuurlijk veel excursie mogelijkheden. In de zomer een zeer aangenaam klimaat met veel zon.

Hongarije heeft een rijke traditie en is in het bijzonder bekend om de verschillende landen die er ooit de macht hebben gehad. De tijd van Sissi is wellicht de meest aansprekende tijd. Keizer Frans Jozef trouwde met Elisabeth van Hongarije. Wie kent niet de prachtige films over dit romantische paar?
De afgelopen jaren is er veel veranderd. De Hongaren steken niet onder stoelen en banken dat ze graag tot de EU willen toetreden. Het landgoed heeft bijzonder veel historisch cultuurgoed. De Hongaren koesteren dit cultuurgoed, maar zijn wel zo gastvrij dat ze u als toerist daar graag van laten genieten..

Tips:
o Jeepsafari
o Paard en wagentocht, paardrijden
o Kano en kajakverhuur
o Wijnproeverij, goulash en grillparty
o Boogschieten
o Budapest 72 km
o Balatonmeer 90 km

Afstand vanaf Utrecht:
1306 km